Pomponi monedha të shkëlqyera si IOST në HitBTC duke përdorur tregtinë

Mundi lëvizjet e tregut, tregto kripto ditor në HitBTC dhe tregto lehtësisht IOST. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një mjet kryesor që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave, për të ndërtuar bote tregtare pa pasur nevojë të shkruajnë një linjë të vetme kodi.”
Robert

Dizajnoni një rregull automatik tregtimi në çast

Coinrule paraqet më të fuqishmin dhe më miqësorin për përdoruesit crypto trading bot. Me Coinrule ju mund të filloni rregullin tuaj bazuar në IOST dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shumë shkëmbime kriptosh si HitBTC. Është If-This-Then-That për sistemet automatike të tregtimit që ju lejon të menaxhoni të gjitha mundësitë në treg.

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule plotëson kërkesat e llojeve të përziera të investitorëve dhe tregtarëve. Rishikoni dhe drejtoni me lehtësi tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në HitBTC. Thjesht përfitoni, mbroni portofolin tuaj dhe tejkaloni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Fillo Bot

Zhvilloni strategjinë tuaj tregtare dhe blini dhe shisniIOST

Edhe në stinët e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të kenë ende një lloj paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të konsiderueshme. Blini monedhat rrëshqitëse dhe shisni ato që pompohen, mund t'i kapni këto lëvizje çmimi duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një plan automatik tregtimi. Menaxhimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i menaxhueshëm!

Fillo Bot

Modele të rregullave të bazuara në tregues të sigurt

A keni menduar ndonjëherë se si të robotizoni strategjinë tuaj tregtare, por nuk keni ekspertizë kodimi? Coinrule bazohet në një praktikë If-This-Then-That, ne paraqesim një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe shumë shabllone që do t'ju mundësojnë të ekzekutoni strategjinë tuaj të parë në HitBTC.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon dyshemeja e tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregtime automatike sot

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda