Tregtimi i kriptove ditore në HitBTC me VeChain

Ndërtoni strategjinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Sistemi i shkëlqyer, automatik i tregtimit i lehtësuar, për të gjitha nivelet e përdoruesve."
Simon

Krijoni porosi, pa ndërprerje

A keni provuar ndonjëherë të filloni rregullat e tregtimit të parave dixhitale dhe dështoi? A keni provuar ndonjëherë të automatizoni blerje-shitjen e VeChain në HitBTC? Shikoni Coinrule! Coinrule është një redaktues i rregullave tregtare që lejon përdoruesit të fillojnë sistemin e automatizuar pa programim! Automatizoni të gjitha blerjet dhe shitjet e parave tuaja dixhitale me mjetin e vetëm të tregtimit të kriptove që ju nevojitet!

Tregtoni me Bots

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Tregtoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

E mbani mend kur tregjet u shfaqën 90 herë e më shumë? A do të dëshironit të kishit investuar në VeChain në HitBTC në atë kohë? Coinrule ju lejon të hidheni në çfarëdo mundësie edhe kur jeni duke fjetur! Klientët më profesionistë ndërtojnë mjete. Krijoni rregulla automatike me Coinrule sot për të menaxhuar monedhat tuaja VET çdo moment.

Tregtoni me Bots

Krijoni metodën tuaj të tregtimit dhe tregtoniVET

Projektet më të spikatura të parave dixhitale si VeChain po bëjnë përparim në udhërrëfyesin e tyre 2019. A keni dashur të bëni porositë tuaja AFP, AFP ose VET? A jeni tashmë në HitBTC? Tani është koha për të krijuar Bot, sillni investimin tuaj të parave dixhitale në nivelin tjetër Coinrule!

Tregtoni me Bots

Hartimi i strategjive të bazuara në treguesit më të famshëm

Ndonje pyetje? Hyni CoinruleQendra e Ndihmës së! Lexoni për mbrojtjen tonë për tregtimin tuaj, si i mbajmë çelësat tuaj API, si mund të lidheni Coinrule në HitBTC dhe cilat sisteme tregtare ju nevojiten për të përfituar VeChain. Krijo një rregull me Coinrule dhe na tregoni nëse keni ndonjë pyetje!

Nxitni strategji kur ndryshon dyshemeja e tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni sisteme tregtare dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda