Kontrolloni si një guru asetet tuaja DASH në HitBTC me Coinrule

Ndërtoni sistemin tuaj të tregtimit dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova opsionet e veglave, hasa Coinrule. E jashtëzakonshme!”
Rupert

Krijoni plane tregtare, pa ndërprerje

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e DASH në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! CoinruleGjeneratori po funksionon pa ndërprerje

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Përdoruesit tanë mund të grumbullohen në HitBTC me metoda të shtuara sigurie çdo ditë. Me Coinrule në asnjë moment nuk jeni në rrezik. CoinruleUdhëzimet e automatizuara të tregtimit janë krijuar për t'ju mbrojtur!

Ndërtimi i rregullave

Krijoni modelin tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuajaDASH

CoinruleEkipi i 's ka një përvojë shumëvjeçare në industri dhe di se si të blejë dhe shesë DASH në HitBTC, etj. Ne kemi zotëruar se si t'i tejkalojmë tregjet me kalimin e viteve!

Ndërtimi i rregullave

Dizajnoni sisteme tregtare bazuar në treguesit më të famshëm

CoinruleMonitorimi i tij është zhvilluar për të mos rrezikuar sa më mirë. Ju nuk duhet të siguroni të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Coinrule nuk mund të hapni fondet tuaja në asnjë sezon. Ne ruajmë çelësin tuaj API me monitorimin më të mirë në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule në portofol, pa dëm.

Aktivizoni robotët kur ndryshon dinamika e tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda