Ribalanconi në mënyrë efikase kapitalin tuaj ONT me një bot tregtar në Binance etj

Zhvilloni rregullin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Binance dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të përcaktosh vetë një mjedis automatik kripto-bot."
Carlos

Ndërtoni një sistem të automatizuar

Ontology ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë >70x kthime për klientët e parave dixhitale. Si mund të garantoni se nuk do të hiqni dorë nga mitingu i radhës? Kjo është kur Coinrule duket! Blini/shisni Ontologjinë në Binance dhe maksimizoni gjithmonë kthimet tuaja!

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Udhërrëfyesi i Ontologjisë për vitin 2019 mban shumë shanse fitimi! Por si e dini se kur të përfitoni nga Binance? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Ne ju bëjmë të ndërtoni strategjitë tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të shkruani një rresht të vetëm kodi! Coinrule është mjeti i parë tregtar i bazuar në IFTTT për tregun e kriptove!

Fillo Bot

Modeloni sistemin tuaj të tregtimit dhe grumbulloniONT

Tregtarët kanë dy detyrime: të ruajnë asetet e tyre dhe të rrisin kthimin e tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim lehtësisht. Filloni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni ONT në Binance 24/7. Shkëmbime si dashuria Binance Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Filloni të investoni në Coinrule Menjëherë!

Fillo Bot

Planifikoni tregti automatike bazuar në treguesit më të famshëm

Modelet tona të kontrollit janë zhvilluar për të hequr rrezikun maksimal. Anëtarët e komuniteteve mund të mësojnë më shumë në shkëmbimin tonë demonstrues tani, sikur të ishte Binance. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Binance. Ne nuk mund ta fusim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me kontroll të lartë.

Aktivizoni robotët kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda