Zgjidhja perfekte për të tregtuar OMG me lehtësi në Binance

Mundeni tregun duke përdorur analizën teknike në Binance dhe fitoni me OMG në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, tregtimi i kriptove është gati të përparojë”
James

Krijo porosi, menjëherë

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar të reja crypto trading bots dhe makina për redaktor tregtimi. Analiza jonë teknike i lejon klientët OMG të bëjnë fitime gjatë tregtimit të monedhave, përfshirë OMG, në Binance.

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Coinrule është një analizë teknike që lejon [tregtarët} e kategorive të ndryshme të ekspertizës të fitojnë para duke tregtuar OMG. Përdoruesit tanë janë në gjendje të ndërtojnë strategji tregtare të lehta dhe të avancuara në të gjitha llogaritë kryesore. Ju mund të testoni dhe plotësoni tregtitë tuaja automatike për të krijuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të menjëhershme ndërtimin e një portofoli OMG, mbrojtjen e portofolit tuaj dhe kapjen e pompave të tregut.

Ndërtimi i rregullave

Ndërtoni modelin tuaj të tregtimit dhe menaxhoni monedhat tuaja OMG

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë në asnjë moment! Vetëm një analizë teknike mund të menaxhojë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të përcaktoni një analizë teknike me Coinrule shumë lehtë! Dizajnoni rregullat tuaja duke përdorur ndërtuesin tonë automatik të rregullave të tregtimit, pa aftësi kodimi fare!

Ndërtimi i rregullave

Krijoni sisteme tregtare bazuar në tregues të njohur

OMG është rritur më shumë se 100 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të hasni kthime që ndryshojnë jetën, ndërkohë që zvogëloni rrezikun tuaj. Tregtimi i kriptomonedhave është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju mundëson të merrni një pozicion të fortë për të!

Aktivizoni mekanizmat kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, planifikoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda